poradnia
poradnia poradnia poradnia
menu_l Menu_1 kropka Menu_2 kropka Menu_3 kropka Menu_5 kropka Menu_6 kropka Menu_4 kropka Menu_7 menu_p
linia

o_mnie

   Posiadam wieloletnie doświadczenie praktyczne w udzielaniu pomocy psychologicznej na terenie Polski oraz za granicą (Francja - 7 lat doświadczenia w pracy z osobami innych kultur i narodowości).
   Posiadam magistra z psychologii oraz pedagogiki. Ukończyłam studia podyplomowe z pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej, psychologię kliniczną oraz posiadam certyfikat trenera.

   Po powrocie do Polski w 2006 roku otworzyłam prywatną Poradnię Pomocy Psychologicznej w Słupsku, w której udzielam pomocy psychologicznej oraz psychoterapeutycznej. Organizuję i prowadzę konferencje o tematyce psychologicznej, zwracając również uwagę na rolę i wpływ obszaru duchowego, jako czynnika warunkującego szybszy powrót do równowagi emocjonalnej, a także zdrowia fizycznego - warunkującego "jakość" życia każdego człowieka.

   Pomagam w rozwiązywaniu problemów osobistych, rodzinnych i zawodowych. Wspieram w rozwoju osobistym, korzystam z różnorodnych technik, wywodzących się z różnych szkół terapeutycznych. Metody dobieram indywidualnie do osobowości człowieka, struktury problemu, doświadczeń życiowych pacjenta.

   Pracuję dynamicznie i jestem w pełni zaangażowana w proces psychoterapeutyczny, stąd mogę pochwalić się dużą skutecznością i efektywnością, która również ma wpływ na poczucie satysfakcji osobistej w udzielaniu pomocy.

   Wartością, jaką kieruję się w swojej pracy zawodowej, jest przede wszystkim dobro drugiego człowieka. Jestem zaangażowana w niesienie pomocy, w rozwiązywanie trudności życiowych oraz w osiąganie lepszej jakości życia na drodze rozwoju indywidualnych możliwości, a także ulepszanie kontaktów międzyludzkich moich pacjentów.

   Mimo wieloletniego doświadczenia, dbam o własny rozwój zawodowy i dążę do stałego rozwoju osobistego, dlatego podnoszę swoje kwalifikacje i profesjonalizm moich usług psychologicznych oraz psychoterapeutycznych. Korzystam z różnego rodzaju form uzupełniania swojej wiedzy (studia, szkolenia, warsztaty), co pozwala mi podążać za nowościami i rozwojem w psychologii.

   W życiu prywatnym jestem mężatką oraz matką trzech synów w wieku 32, 25 i 20 lat.

Małgorzata Facciolos_g
s_l
Poradnia Pomocy Psychologicznej
ul. Mostnika 7/13, 76-200 Słupsk
e-mail: gabinet@psychoterapeuta.slupsk.pl mbit słupsk
s_p